FL-301: Ellenton
President: Brian D. Fratar
1st Vice: Dan Banister
2nd Vice: Joseph Pease
Secretary: Joanna Fiochetta


FL-312: North Port
President: Russell Stephenson
1st Vice: Mark Martin
2nd Vice: Patricia Mathews
Secretary: Patti Thomas


FL-422: Fanning Springs
President: William Wiggins
1st Vice: Lee Layne
2nd Vice: Eric Daniels
Secretary: Toni Plemmon


FL-444: Williston
President: Mark Chenault
1st Vice: Kelli Chenault
2nd Vice: Lily Wrenne
Secretary: Rebecca Underwood


FL-941: Palmetto
President: Eric Oake
1st Vice: Gary Vaughan
2nd Vice: Michelle “Norm”
Eredics-Luig
Secretary: Glenn W. Luig


FL-2298: Callaway
President: Michael L Lozon
1st Vice: David Swantek
2nd Vice: John Trachte
Secretary: Penny Lozon


FL-7467: Pinellas Park
President:
1st Vice:
2nd Vice:
Secretary: Paula Larrisey






















FL-42: Chiefland
President: Kurt Layman
1st Vice:    

2nd Vice:
Secretary:              


FL-44: Plant City
President: Ed Flack
1st Vice: Eric Gallant

 2nd Vice: Bob Oliveri
Secretary: Brandi Flack


FL-47: Panama City Beach
President: Laredo Malcolm Ginn
1st Vice: Bill Gleason
2nd Vice: David Shanklin
Secretary: Felica Neeley


FL-60: Arcadia
President: Lorenzo Neil Thomas Jr.
1st Vice: Ronald C. Hoban
2nd Vice: Joseph Branch
Secretary: John Fernandez


FL-81: North Fort Myers
President: Ted Cooper
1st Vice: Ron Johnson
2nd Vice: Bill Malder
Secretary: Cherie McKay


FL-86: Keystone Heights
President: Phillip Puckett
1st Vice: Tom Roberts
2nd Vice: Tony Crosby
Secretary: Robert Sauers


FL-88: Bronson
President: Greg Maloney
1st Vice: Jenna Clifton
2nd Vice: David McKay
Secretary: Debbie Robins


FL-92: Port St. Lucie
President: Richard Vassar
1st Vice: Robert Dadiomoff
2nd Vice: Richard Toft
Secretary: Carol Harris


FL-113: Bunnell
President: Kurt Knechtle
1st Vice: Cindy Zebley
2nd Vice: David English
Secretary: Steve Calimar










FL-2: Edgewater/New Smyrna Bch
President: Vince Stretar
1st Vice: Alan Maldonado
2nd Vice: William Clyde Ferrell
Secretary: Debbie Ferrell


FL-9: Odessa
President: Mary McCarthy
1st Vice: George Wood
2nd Vice: Mark Laechelt
Secretary: Evie Ryan


FL-12: Pensacola
President: Michael Munoz
1st Vice: Dan Anderson
2nd Vice: Beverly Munoz
Secretary: Lori Rathbone


FL-14: Hobe Sound
President: Robert Weible
1st Vice: JoAnne Westervelt
2nd Vice: Donna Weible
Secretary: Donna Weible


FL-19: Ft. McCoy
President: Dennis Flauding
1st Vice: John Grimstead
2nd Vice: John Barrett
Secretary: Patricia Bush


FL-20: Perry
President: Clayton Huff
1st Vice: Richard Johnson
2nd Vice: Ken Dalton
Secretary: Ken Dalton


FL 21: Sebring

​President:  Robert Leopold

1st Vice: George A Gray

2nd Vice: Charles (Chuck) Thompson

​Secretary: Teresa Thompson 


FL-26: Dover
President: Michael Stevens
1st Vice: Michael Kallay
2nd Vice: Darrell Trout
Secretary: Anita Webb


FL-34: Palm Bay
President: Tim Morris
1st Vice: Michael Nardelli
2nd Vice: Larry “Knobby” Knob
Secretary: Darcy Tripp


FL-35: Crestview
President: Robert Hagan
1st Vice: Jimmie Evans
2nd Vice: William “Biff” Walls
Secretary: Anita Mercer